Dnia 2018-02-13 o godz. 21:05 ~baranstalowy napisał(a):
> Krulu czyn to co zaplanowales sciagaj to z gpw.....ulzyj nam akcjonariuszom....wyniki najlepsze od lat, 100 mln w kasie....a kurs gnojony i to golym okiem widac na sile....smieci rosna a my czekamy...ile mozna czekac...kolejne 10 lat????
Krul chyba niewiele może tu pofikać, gdyż problem pewnie tkwi w obligacjach i to nie w kasie obligacyjnej a we właścicielstwie z nich wynikającym, bo jeżeli w obligacjach tkwi ten sam rusko-ukraiński kapitał co w Hucie Częstochowa, to może być tu teraz bida i pat, bowiem Ruscy obecnie ścigają ostro Ukraińców za wyłudzenie kasy z VEB na te pseudo inwestycje, a było to kilka miliardów dolarów. Sprawa trafiła nawet do ruskiego parlamentu i styczniu do ruskiego mamra wsadzili już jednego z właścicieli Huty Częstochowa, niemniej ???? …. itd…