Forum Forex +Dodaj wątek

Re: re : NOK

Zgłoś do moderatora
Myślę że inwestycja będzie jak najbardziej OK. Czekam tylko na odbicie na ropie
Zresztą to nie forex tylko papier w ręku, więc czas nie goni.
Niedługo będzie jeszcze wejście w zielonego, a potem trzeba spokojnie czekać na jesień
  • re : NOK Autor: ~1234
  • Re: re : NOK Autor: ~fred
  • Re: re : NOK Autor: ~zen