Forum Forex +Dodaj wątek
Dnia 2016-07-21 o godz. 18:40 ~zen napisał(a):
> Ja się wbiłem w NOKa, tam jest ściana na 0,465.
> Wziąłem naziemnie po 0,47, jak spadnie ( w co wątpie ) to dokupie

I jak tam inwestycja ?
  • re : NOK Autor: ~1234
  • Re: re : NOK Autor: ~fred
  • Re: re : NOK Autor: ~zen