Forum Forex +Dodaj wątek

Re: re : NOK

Zgłoś do moderatora
Cześć jestem umoczony w funta, a czy teraz opłaca się kupić za funta NOK?
  • re : NOK Autor: ~1234
  • Re: re : NOK Autor: ~fred
  • Re: re : NOK Autor: ~zen