Zachęcam do zadawania pytań odnośnie re legion. Do końca kwartału na pewno gra nie wyjdzie, pytanie kiedy coś więcej powiedzą. Pytania zachęcam zadawać do FE lub bezpośrednio ICE. Ja już to zrobiłem, jednak ostatnio odpowiedź dostałem tego samego dnia a teraz się to nie dzieje.
Relacje Inwestorskie – Piotr Woźniak pwozniak@zenit.com.pl
Relacje Inwestorskie – Joanna Pruś joanna.prus@forever-entertainment.com
http://relacjeinwestorskie.forever-entertainment.com/
https://icecodegames.com/contact/