Foreven portuje Re Legion od Ice na Nintendo. Gra tam mysle ladnie pojdzie, bardzo duzy rynek. Do tego ten caly projekt x. Czy tam y :) ktorego skala ma sporo przerastac najwieksza dotychczasowa produlcje. Polaczenie bedzie,predzej czy pozniej. Cierpliwosc bedzie tu wynagrodzona. Pozdrawiam