Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raporty + NWZ

Zgłoś do moderatora
Nie twierdzę że byli święci. A członkowie rady i zarządu odpowiadają za firmę 5 lat wstecz nawet gdy już nie należą do RN ani Zarzadu. Więc to mu nie pomoże. Pewnie rezygnuje żeby zablokować komorników - bez zarządu komornik nie może nic zrobić.( Czytaj- nie może zabrać towaru bo nikt mu nie podpisze dokumentów, bo nie ma uprawnień )
Wg raportu firma jest zadłużona na ok 102 % swojej wartości. Litosci, znam bardziej zadłużone firmy które działają i mają się dobrze, kwestia ustawienia .
Firma na dzień dzisiejszy nie ma kosztów własnych więc to dobry czas na reset firmy. Ale to moje prywatne zdanie.
Nie zrozum mnie że bronie prezesa czy radę, nie znam ich. Widzę to jako ktoś kto siedzi od lat w restrukturyzacji.
Jeżeli się wykorzysta potencjał i okazje w tej firmie to firma da radę. Ale do tego trzeba 1 max 2 ludzi którzy mają wiedzę i to ogarną to.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDGALIC 23,08% 0,02 2019-05-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.