Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raporty + NWZ

Zgłoś do moderatora
Oczywiście , że coś ruszyło - w stronę totalnego ...."zaorania " Firmy .
"Ablim " , litości !!! , o jakiej walce Prezesa mowa ?? Przecież trzeba czytać tekst ze zrozumieniem !! Pan Prezes złożył poprzednio rezygnację , ale wobec bezskuteczności tej czynności / orzeczenie Sądu / , raz jeszcze zwołuje WZW w celu prawidłowego i skutecznego "wymiksowania " się z tego ,/ zresztą przez siebie przez lata doprowadzonego/ "CUDAKA EKONOMICZNEGO " !!!!!

Jeśli w Firmie "ozdrowieńcze " jest to , że zamknięto kolejnych kilka sklepów a sprzedaż spadła o 80 % - to proszę wybaczyć ale to jakiś ekonomiczny obłęd , który Państwo prezentujecie !!
Prezes nie pobiera wypłaty bo jest na chorobowym, a pewnie i tak są zablokowane konta Firmy przez egzekutorów .

Proszę przeanalizować Państwa ocenę sytuacji ekonomicznej Firmy w ostatnich latach oraz moją oceną , a następnie realnie odnieść do obecnej sytuacji Firmy i rzetelnie ocenić kto z nas miał rację ???

KOMPLETNIE NICZYM NIE JESTEM ZASKOCZONY - to było pewne , jedyne zaskoczenie to fakt , że trwało aż tak długo , dlatego Zarząd doprowadził Firmę do KOMPLETNEJ ruiny i BEZNADZIEI !!

Dziękuję za uwagę i niekiedy polemikę !! Więcej nt. MG już nie zabiorę głosu !! Temat uważam za ZAMKNIĘTY !!!

Pozdrawiam !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDGALIC 23,08% 0,02 2019-05-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.