Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raporty + NWZ

Zgłoś do moderatora
Widać że walczą i to mocno. Zostało ich tam 2 - prezes i ten nowy akcjonariusz. Szkoda że restrukturyzacja im się przedłuża. Ach te sądy. Ja mam sporo akcji tej firmy i czekam na rozwój . Coś tam kupuje u nich trochę jak mają coś co potrzebuje. Pomagam. Wiem, może frajer że mnie ale jak coś mają a ja potrzebuję to czemu nie.
Wg raportów firma obniżyła zadłużenie , od 3-4 miesięcy prezes nie wziął wynagrodzenia. 2 kwartał na plusie. Pozytywnie mnie zaskoczyła zawziętość tych 2 o uratowanie tej firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDGALIC 23,08% 0,02 2019-05-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.