Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,76 zł , zmiana od tamtej pory: -21,70%

Re: raport 2017

Zgłoś do moderatora
Ale co się dzieje?Na akcje mimo b.d.wyników po prostu nie ma popytu.Poprzednie władze podkopały zaufanie do spółki,obecne władze tak na prawdę giełdy nie potrzebują i jak pisałem będą -moja opinia-ściągać spółkę z giełdy.TFI i drobni mogą tylko pilnować aby nie odbyło się darmo i kosztem mniejszościowych.Bo tak po prawdzie największym wygranym póki co jest poprzedni właściciel/zarząd.Nawet w okresie błędów i wypaczeń pensje niemałe brał.Ale to przywara wielu spółek wprowadzonych na GPW do 2008/do kryzysu/.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 4,51 2019-02-21 09:12:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl