Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Raport 2011 - Ocena

Zgłoś do moderatora
strata jest... ale wiadomo z czego wynika... co zresztą sam zaznaczasz :-)

myślałem dotychczas, że koszta to nakłady, więc "nakłady niewspółmierne do kosztów" to jakoś tak dla mnie zbyt nowoczesne jest :-)

jeśli nakłady poniesione na stworzenie oddziałów, zarówno te finansowe jak i pracy na razie nie procentują przynosząc zysk... no cóż... stworzenie takiego oddziału to koszta jednorazowe - dość wysokie, jeśli uwzględnić lokalizacje oddziałów i koszta stałe... te pierwsze gdzieś i kiedyś muszą zostać ujęte... raczej na początku... bo tak to jest przyjęte... później ujmowane będa tylko te drugie... :-)

i skąd to twierdzenie, że Contango brało od Brodnicy? :-)

i te spadki... przy obrocie 172 tys... i wolumenie 307 tys szt... żart jakiś? :-)

10:26:06, 10:46:05

na papierze nie ma prawie ruchu...

patrząc na ostatnie sesje, w najbliższym czasie obstawiał bym wzrosty...

pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,36 2021-10-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.