Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Raport 2011 - Ocena

Zgłoś do moderatora
Raport nie jest wcale zły. Przeciwnie według mnie strata biorąc pod uwagę inwestycje i spory odpis na wartości księgowej jest na dobrym poziomie. Widać już, że coś się dzieje z działalnością bankową (4 nowe oddziały) a to dopiero początki. Ograniczają mało dochodową sprzedaż łeptowiny koncentrując się na usługach finansowych. Gotówkę z emisji akcji jeszcze mają więc spodziewam się kolejnych otwarć. Odwiedziłem ich oddział w Krakowie i powiem, że jestem pod wrażeniem. I tak pewnie za 2-3 lata wchłonie ich jakiś duży bank. No ale wtedy notowania będą już na innych poziomach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -5,21% 0,36 2021-10-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.