Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Raport 2011 - Ocena

Zgłoś do moderatora
chyba sami sie pocieszacie raport jest do d.....y jak by byl taki niezly to by nie bylo - 8%,nie wiem co sadzic o koncowce czy aby to nie bylo ratowanie glebszych spadkow,obym sie mylil!co to za zysk z dzialalnosci finansowej ok.140 tys.to jest lepsza miesieczna pensja.naklady nie wspolmierne do kosztow przy takim rozwoju i zyskach moze w nastepnym 50 leciu cos drgnie!co z tego ze oddzialy piekne ale klijentow brak i tu jest pies pogrzebany.dlaczego male ubojnie sa na plusie a tak duza firma nie jest w stanie zarobic chociaz na siebie,odpowiedz jest prosta jest zle zarzadzana,tak na marginesie jakby fund PBS nie odebral akcji Brodnicy to dzisiejszy kurs bylby na poziomie ponizej 0,30 a do odebrania jest jeszcze ok.2% akcji jest czym zdlowac kurs! Odnosnie kasy z emisji to poprawilo jedynie plynosc finansowa firmy a wystarcz y jej na dwa nowe punkty a co dalej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,36 2021-10-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.