Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Pytanie odnośnie dywidenty/sprzedaży

Zgłoś do moderatora
A nie jest tak, że wystarczy mieć akcje w dniu ustalenia prawa do dywidendy? Przecież tak jest logicznie.