Jakie piękne porownanie panie Kosmonauta młotbud vs erbud
hehehe .Młotbud na razie pewnie robi wycenę na domki z kartonu w ramach mod21 ktore pewnie umieszczą na Marsie razem z Onde i ich wiatrakami bo tam strasznie wieje ale nie pada deszcz i cos pewnie z tego bedzie tylko trzeba czekać z ofertą bo space x dopiero debiutuje na giełdzie 12 czerwca a zanim sie rozkręcą to parę latek minie .Wierzyc trzeba bo nadzieja na biznes jest tak dla SzT jak i młotbudu i co najważniejsze odwleczony w czasie zeby sie potencjalny inwestor długo naczekał