Się ma Bru SzT jak widac ma sie niezmiennie dobrze caly czas jak jak śniegowa kula toczy się toczy i stacza i stacza jak to kula no wiesz o co chodzi pewnie do wiosny .A pozniej jak to kula ze sniegu na wiosnę za rok bedzie topnieć chyba ze bedzie zmiana klimatu to nabierze objętości jak to kula na bałwana