Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA

Zgłoś do moderatora
13 lat temu zainwestowałem kupę szmalu w firmę ARCUS ,myślałem że GPW , to jest inwestycja na długą metę (tak się mówi inwestycja na długi okres czasu ), że będą z tego jakieś zyski , okazało się że GPW to są cwaniacy ,oszuści, złodzieje w białych kołnierzykach , NIE RADZĘ NIKOMU INWESTOWAĆ SWOICH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY na GPW , tak było i jest z ARCUSEM , GANTEM , FON-em itd ..... Ludzie tracą pieniądze i nic się z tym nie robi .Pozdrawiam ,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.