Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Pytanie

Zgłoś do moderatora
Tradingview.com podobno najlepsza i zupełnie inne świeczki jak u brokerów
  • Pytanie Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: Pytanie Autor: ~jojo
  • Re: Pytanie Autor: ~johnnyBdead
  • Re: Pytanie Autor: ~Xyz