Forum Forex +Dodaj wątek
Hej, czy może ktoś polecić jakieś narzędzie, platformę czy też aplikację umożliwiającą wygodne tworzenie strategii, a przede wszystkim obrabianie jak i kreślenie własnych wykresów (prognoz) w czasie rzeczywistym? Coś innego niż klasyczne MT4, dość precyzyjnego i kompleksowego... z pewnością macie jakieś doświadczenia.

Dzięki z góry!
JohnnyBdead
  • Pytanie Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: Pytanie Autor: ~jojo
  • Re: Pytanie Autor: ~johnnyBdead
  • Re: Pytanie Autor: ~Xyz