Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Pytanie

Zgłoś do moderatora
Dzięki Jojo na pierwszy rzut oka wygląda interesująco, sądząc po opisie ma rzeczywiście bogaty interfejs, nie mniej mój antyvir wykrył jakieś złośliwe oprogramowanie kiedy chciałem pociągnąć aplikację z pozycji demo account. To mnie powstrzymało, postanowiłem nie ryzykować :)
  • Pytanie Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: Pytanie Autor: ~jojo
  • Re: Pytanie Autor: ~johnnyBdead
  • Re: Pytanie Autor: ~Xyz