Ten z Torunia juz dawno na gieldzie sie udziela.
Ciegielki na ratowanie Stoczni Gdanskiej ,podobno wlasnie na gieldzie przegral.Tak sie oficjalnie tlumaczyl.,publicznie w TV
Dobrze ze ten bezdomny z Warszawy mu dwa samochody podarowal,to troche straty powetowal.