Dnia 2020-05-28 o godz. 14:26 ~SZOK napisał(a):
> PISCIE DO KNF PONOŚC KTOŚ Z TORUNIA MANIPULUJE
Znam jednego takiego BYZNESMENA z Torunia, co prawda zamiast pod krawatem chodzi pod koloradką ale to nie wiedziałem, że już mu źródła geotermalne nie starczają?! Skubany, teraz się w spekulacje bawi. Dzięki za info, KNF na pewno potraktuje Twoje zgłoszenie priorytetowo.