Dnia 2021-11-22 o godz. 15:54 ~asd napisał(a):
> Przy takim zadłużeniu nie można ich za bardzo dzwignąć bo to oznacza bankructwo więc jest tylko gra pozorów.
jesteśmy też zadłużeni w €/$ także, wysokie kursy też podnoszą koszty zadłużenia.
mateuszek (widać po bankach dziś) mówił, że umocnią złotego. 8/12 moim zdaniem stopy up.