Na pewno nie w najbliższym roku, za dużo jest rozgrzebanych tematów a i nowe trzeba rozgrzebać. Wszystko nagle nie stanie to bardziej wyhamuje jak rozpędzona lokomotywa. Za silne są lobby które nie oddadzą chętnie swojego poletka dlatego są tylko ruchy markujące jak te stopy że niby jest walka z inflacją a tak naprawdę ona już będzie na dłużej wysoka. Przy takim zadłużeniu nie można ich za bardzo dzwignąć bo to oznacza bankructwo więc jest tylko gra pozorów.