Wstępnie po 3 kwartałach jest 146 mln zł zysku skonsolidowanego.
Sądzę, że przy utrzymaniu cen stali na tym poziomie można liczyć w Q4 na przychody rzędu 600-700 mln zł.
Gdyby marża spadła z ok. 5% w Q3 na 3-4% a chyba nie powinna to można spodziewać się zysku w Q4 na poziomie 18-28 mln zł.
Roczny zysk rzędu ok. 170 mln zł.
Obecna kapitalizacja = 165 mln zł.
Teoretycznie mogą dać dywidendy więcej niż wynosi kurs. Ile byłoby po odcięciu ?