Dnia 2016-05-15 o godz. 19:13 ~kolo napisał(a):
> Dnia 2016-05-15 o godz. 17:20 ~małygracz napisał(a):
> > Dnia 2016-05-14 o godz. 17:20 ~kolo napisał(a):
> > > spadków w przyszłym tygodniu 12-13 groszy w wersji optymistycznej.
> > > Czy wsparcie na 12gr się utrzyma? Nie zanosi się na to.
> >
> > Ty weź nie strasz, uważam że po 14 uda się jeszcze wyjść z rana. Dopiero potem jak zaczną sypać może być panika więc lepiej nie czekać tylko ratować co się ma. Zawaliłem jak radzili żeb uciekać po 15 bo myślałem że blefują a jednak nie.
>
> Teraz to już po ptokach, wtedy było 15, teraz jest 14 a za kilka dni będzie 13 i tak dalej a naganiacze swoje.
Zgadzam się z przedmówcą.