Dnia 2016-05-14 o godz. 17:20 ~kolo napisał(a):
> spadków w przyszłym tygodniu 12-13 groszy w wersji optymistycznej.
> Czy wsparcie na 12gr się utrzyma? Nie zanosi się na to.
Ty weź nie strasz, uważam że po 14 uda się jeszcze wyjść z rana. Dopiero potem jak zaczną sypać może być panika więc lepiej nie czekać tylko ratować co się ma. Zawaliłem jak radzili żeb uciekać po 15 bo myślałem że blefują a jednak nie.