Dnia 2016-05-15 o godz. 09:53 ~optymista napisał(a):
> Debilstwo zeby bylo wiarygodne,tez musi miec jakis poziom., a tu go brak.
No wymyślają wzrosty na 19, 20, 30 gr a tu kurs spada. Jeszce niedawno 18gr było a dziś już 14 haczy. Pytanie na ilu zatrzymają się te spadki, czy zasypią juz jutro 14gr i spadniemy dalej czy zatrzyma się na poziomie 13,14gr i .
O nowej emisji nie wspomnę, nawet nie pisze na co, uchwalą i wyplują to w rynek a wtedy to będzie nieciekawie, lepiej żeby nie doszła do skutku bo kurs spadnie do ceny emisyjnej.