Jak wyniki sa znane, jest kiepsko to CZEMU TUTAJ SIEDZISZ ??? :) Gra idzie pod poprawe wyników, anie pod wyniki III kw które sa dośc przewidywalne. Nie ma przetargów, nie ma przychodów wiec skąd miałby być zysk?? :)
Ale poniewaz zaczyna już kapać powoli kasa to wszyscy liczą na poprawę. I pod to skupowane sa akcje.