Adabracadabra to jestem Ja plus jakiś kapeć który używa mojego nica. Generalnie nie polecam niczego czytać na tym forum, bo tu ciężko o informacje nie będące wizjami kogoś z wysoką gorączką. Widać po wykresie, że trend boczny obsuwajacy się z powodu ciszy i psychologicznej wartosci 10 zl po scaleniu dla ktorej jest przewidziany skup. Ktoregos dnia strzeli i poleci paredziesiat procent ale kiedy to będzie nikt z tu obecnych zartownisiow nie ma pojecia wiec albo sprzedajcie na stracie i szukajcie szczescia gdzie indziej albo cierpliwie czekajcie i dajcie sobie spokój z czytaniem tego przynajmniej formu. Pozdrawiam