Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,97%

Re: Przerzucanie z wora do wora

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-08 o godz. 22:54 ~borewicz07 napisał(a):
> zobaczymy jutro
>
> niewątpliwie tutaj jak w szachach, każde posunięcie oznacza coś innego

jak zawsze powtarzam - pożyjemy zobaczymy ale :.....
nikt mnie nie przekona że sesja o wolumenie ponad 22 tys kończąca się na - 8,5 % przy mojej średniej wolumenu obecnie dla tej spółki 7,6 tys - jest sesją udaną .....
gdyby to było nawet poniżej - 10 % ale przy wolumenie 4 - 5 tys zacierałbym łapki i polował na ponowne odkupienie ..
obawiam się że ponownie sa bardzo duże szanse na test 20 zł, a to będzie czwarty test na przestrzeni około miesiąca ... to jak z obroną barykady : pierwszy atak odeprze prawie każda, drugi też powinna, trzeci przy dużym wysiłku obrońców może się udać ale czwarty ?? mam obawy że będzie to już zbyt wiele .....
pożyjemy zobaczymy ..:) :) ja jak zawsze poklepie zwycięzcę po ramieniu i powiem że jest najmocniejszy przyłączając się do niego :)
taki giełdowy pasożyt :) :) :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -1,16% 21,25 2021-10-20 10:59:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.