Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,20 zł , zmiana od tamtej pory: 8,42%

Re: Przerzucanie z wora do wora

Zgłoś do moderatora
ja najbardziej obwiałem się jak zawsze ich raportu gdzie niestety trzeba podać twarde liczby, a nie obietnice ...
i w tym ostatnim raczej mnie zaskoczyli pozytywnie - nie widzę tam jakiś wielkich zagrożeń, a raczej sporo pozytywnych zmian więc posiedzę sobie w koncie i poczekam aż "gruba dynia" stwierdzi ze worek się zapełnił i czas na konkretny ruch ..na razie jest to zbijanie ...wpadło po 21 to wystawimy po 22 ..wpadło po 20 to wystawimy po 21 wpadnie po 19 to wystawimy po 20 ... straty z tego nie ma żadnej wręcz znikome zyski, a efekt (wywalanie przez zdegustowanych, przepłoszonych i zniecierpliwionych) jest jak widać osiągany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 21,90 2021-10-15 16:16:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.