Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,60 zł , zmiana od tamtej pory: 4,37%

Re: Przerzucanie z wora do wora

Zgłoś do moderatora
ja mam jedyne 104 sztuki z zeszłego roku kiedy miałem średnią 26

także mam nadzieję iż odkupię 5896 taniej :))))

moim zdaniem spółka jest zabawką funduszy które chcą się zabawić relatywnie niewielką kasą (jak na fundusze niewielką) . Nisk FF pomaga w zabawie. Myślę ,że leszcz który łyknął w przedziale 32-42 już dawno wydalił. Teraz trwa straszenie i akumulacja. Historia pokazuje ,że mają czas. Chyba ,że coś IM (czapeczkom) się baaardzo uda, odwrotny wodospad będzie nie do zatrzymania. 50 pln osiągniemy w tydzień

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 21,50 2021-10-19 13:04:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.