W zasadzie wartość akcji powinna wzrosnąć o wartość przychodu z kontraktu czyli do ok 1,10zł/akcję.
Dochodzi jeszcze aspekt uwiarygadniający działalność.
Ale pewnie tak dobrze nie będzie i do końca tygodnia dojdzie kurs do 80gr. Jak będzie więcej to będę mile zaskoczony. Jak będą w tym półroczu ze 2 kontrakty powyżej 5 mln każdy to może zobaczymy i ze 4zł w tym roku.