Nie jestem biegły w odczytach na wykresach, ale mam watpliwości co do ich
interpretacji na PRT z racji tego iż są one tworzone (najczęściej) z danych sesyjnych
przy bardzo małym wolumenie, każda sesja o małym wolumenie to huśtawka nastrojów
pojedyńczych inwestorów stąd też moje obawy i wątpliwości co do słuszności odczytu AT,
czekam na dalsze opinie i pozdrawiam - Lutek.