To nic nie szkodzi ,że się rozgadałeś i rozpisałeś.Zawsze miło poczytać Ciebie lub Kogoś innego kto coś wnosi do dyskusji.Są tutaj takie osoby na forum
Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jedna rzecz.Chodzi mianowicie o tzw. reko.Są dwie dotyczące PRT.Jedna z IX ub. roku DM Amerbanku i wszystkim znana BGŻ.Przy żadnej z nich kurs nie wybił się w znaczący sposób a wręcz przeciwnie był duszony i dołowany.Ta ostatnia reko nie była nawet opublikowana na Onecie a Amerbanku tutaj na Bankier.pl.