Palikot zrobił błąd przez który jest bankrutem. Póbował wchodzić na giełdę jako nowa spółka nie dostał zgody bo tam wszystko za łapówki się wchodzi. A mógł wykupić takie jujubee już jest na giełdzie przebranzowić na alkohole. I by dziś był dalej bogaty. A nie bezdomnym został. Który pacuje na złotej w apartamencie i śpi w miejscu pracy bo nie ma swojego miejsca do spania.