Przejrzałem listę emisji akcji, była nawet taka po 11zł, większość powyżej 1zł, na oko ponad 6mln zł zostało zmiecione głupią decyzją o cenie gry. Gdyby Dark Moon chodził po 40zł pewnie też bym kupił. Przez tyle lat systematyczne takie same błędy. Ludzie ze śląska to jednak odrębny naród.