Po przejęciu spółki zróbcie emisję po cenie nominalnej skierowaną do akcjonariuszy posiadających znaczne pakiety.Ustalcie limit od jakiej ilości akcji..Warunkiem objęcia tej emisji była by okresowa blokada akcji.Po pierwsze nastąpiła by zbiórka akcji.Po drugie nie było by zrzutu akcji po zejściu z haków.Po sukcesie przejęcia odblokowanie akcji z emisją dało by bonus większym akcjonariuszom a jeśli nastąpi progres giełdowy to nie tąpnęli by kursu.Mały myk i wszyscy byli by happy