Nie iem dlaczego coś odbiło wielu komentującym tutaj. Przypominam ,że naganianie do wyprzedaży jest REKOMENDACJĄ w sensie prawa o publicznym obrocie a więc czynnością zastrzeżoną dla osob posiadających licencję doradcy inwestycyjnego .Natomiast używanie sformułowania BANKRUT jest publicznym rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji o podmiocie co może być podstawą do roszczeń cywilnych podmiotu. Precedensy takie już są np. niejaki Supłacz wypisywał bzdury o IDMie i teraz ma sprawę w sądzie wytoczoną przez spółkę. Na forum bankiera grasował gościu podpisujący się ANALITYK TECHNICZNY
wypisujęcy również bzdury o IDMie . Od paru dni znikl z forum bo go wkurzeni forumowicze zakapowali do KNFu . Apeluję zatem o umiar w wyrażaniu opinii bo wątpliwy zysk z "taniego zakupu" osiągniętego tą drogą może okazać się całkiem nie opłacalny.