Matiz czuję że jesteś za nerwowy... Ludzie poczytają trochę troli kurs poleci parę dni i każdy ma w głowie mętlik... Też zawislem ale mam nadzieję że wrócimy do wzrostów i nie walnie na poziomy o których tu piszą niektórzy..ale to jest giełda i sam wiesz że wszystko jest możliwe..