10,6 niezaksięgowanego przychodu - oczywiście ,ale koszty zostały poniesione w 1 i 2 kwartale ,a więc można śmiało twierdzić ,że większość z tej kwoty to zysk.
Spółka zmniejszyła swoje zobowiązania z 1,4 mln do 1 mln zł ,co widać w raportach ,a więc rozlicza się kosztowo na bieżąco ,a więc skoro jest 10,6 mln przychodu i 1 mln zobowiązań to jaki jest zysk?
Sami sobie odpowiedzcie na te pytanie