Spokojnie raport nie był rewelacyjny ale był na zero...zobaczmy na inne spółki gdzie 9 na 10 ma potężne straty. My mamy raport na zero ale jest też wskazane że jest 10 mln niezaksiegowanych przychodów. Zaraz zacznie się gra pod wyniki za 3 kw ...kupowanie plotek. dziś ci się wydaje że wtopiles ale za chwile nie jeden będzie chciał mieć akcję Nvv w twojej cenie a ona będzie dużo wyższa.
Nie zawsze wstrzelisz się w dołek. Bądź cierpliwy i dobrze zarobisz.