jeżeli psholdco będzie dalej odbierać akcje to może być nieciekawie dla leszcza, bo to może oznaczać, że umówili się na sprzedaż (całego?)pakietu po jakiejś średniej, czyli (moim zdaniem) początek sprzedaży jest teraz na wysokim poziomie kursu, a później może być spadanie kursu w okolice nominału, i tam będzie męczenie leszcza z ewentualnym zamiarem wycofania spółki z giełdy, chyba ze w międzyczasie pojawia się jakieś infa około-rozwojowe, typu nowy inwestor lub zamiar nabycia Huty Cz.