Też tak mi się wydaje ,że kurs akcji długo jeszcze będzie w okolicach 3 zł. Fundacja będzie pozbywać się akcji zrzucając je na rynek , akcje nie mają szans podnieść się wyżej. Jeszcze inwestycja w modernizacje lini produkcyjej za 38 mln euro też będzie hamowała kurs akcji. Jestem ciekawy jak potoczą się losy HCZ., czy Liberty zdoła zebrać kasę żeby zapłacić za hutę . Zostało jeszcze kilka dni....zobaczymy.