Dobre i złe. Lepsza informacja byłaby gdyby w akcjonariacie pojawił się nowy podmiot / fundusz z udziałem ponad 5%.
Prezes ma już tyle akcji, że sprawuje pełną kontrolę. Odkup od fundacji oznacza, że nie będzie zewnętrznej osoby w RN.
Prezes odkupił ponad 2 mln sztuk czyli jakiś 1 mln poszedł w rynek. Niestety powyżej 3 PLN podaż ze strony fundacji gwarantowana. Mają jeszcze kilkanaście milionów sztuk akcji.