Jak na Dudality 20 tys do tej godziny to i tak dużo.
Ja zbieram poniżej 4, dobrze że wczoraj nie zacząłem skupować, zawsze to kilka procent do przodu., jeszcze kilka sesji i obroty powinny się pojawić większe, tutaj na Unholy niektórzy czekają od momentu wejścia Duality na NC. Nie mogę sie już doczekać co oni tam na tych targach pokażą.