W tym momencie gdyby jednak ogłosili Unholy na ten rok, uznałbym to za bardzo kiepską wiadomość. Bardziej widziałbym okres świąteczny w przyszłym roku, czyli listopad/grudzień oczywiście poprzedzony intensywną kampanią reklamową najlepiej zaczynając od tegorocznego TGS.