akurat co do Scorn to cytat z 30.07:
"Choć więc zostało jeszcze kilka miesięcy, Ebb Software - twórcy gry - postanowili podzielić się z nami kilkoma interesującymi informacjami. Najważniejszą z nich jest to, iż raz jeszcze potwierdzili, że będziemy tu mieli do czynienia z projektem najwyżej AA".
A Unholy jaką ma być?