Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,45 zł , zmiana od tamtej pory: -17,07%

Re: Potencjał do wzrostu

Zgłoś do moderatora
Na jakiej podstawie merytorycznej jest Twoje obstawianie? No to dla nieswiadomych: dywidenda wyplacana jest z zysku netto, ktory do odczytania jest w sprawozdaniu JEDNOSTKOWYM, a nie skonsolidowanym. Po trzech kwartalach 2020 roku PJP mialo STRATE 2 685 000 zlotych, co w przeliczeniu na jedna akcje daje 45 groszy STRATY.
Posiadam akcje PJP i dla mnie oczywistym jest, ze spolka ma przed soba dobry okres. Walcze natomiast z glupota i naganianiem na forum. Sprawozdania i umiejetnosc ich czytania to podstawa.
Pozdrawiam RomanoZ4

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,30 2021-10-15 13:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.